ANGIELSKI PUB ciekawostki video

Czego możesz się po nim spodziewać? Czym różni się od polskich kuzynów? Poznaj angielski pub w nowym wideło materiale od Zjedz to ziom!

angielski pub ciekawostki film

Angielski pub to miejsce specyficzne. Angielskie puby wyglądają różnie, są duże i małe. Lokalne i wielkomiejskie. Mimo to jest między nimi jakiś wspólny mianownik, coś co pozwala Ci poczuć, że siedzisz właśnie w pubie w Brytanii. Podczas mojej wyprawy na wyspy będące pod panowaniem rodu Windsorów wiele czasu spędziłem przebywając elegancko w pubach. Rozmawiałem też o nich z Anglikami i mieszkającymi od dawna na wyspach Polakami. Zebrałem w ten sposób garść ciekawostek, które przedstawiam Wam w moim pierwszym reportażowym zjedz to ziomowym! materiale wideŁo. Za scenerię nagrań posłużył mi między innymi Ye Olde Man & Scythe najstarszy pub miasta Bolton. Najstarsza o nim wzmianka w dokumentach datowana jest na 1251 rok! Co ciekawe w Anglii jest kilka jeszcze starszych lokali. Drinked in podaje, że najstarszy angielski pub założono w 1100 roku. W jednej ze scen filmu możecie zobaczyć „traditionally hand pulled beer” czyli nalewak napędzany siłą mięśni barmana. Barman dosłownie wyciska piwo z beczki przy pomocy kija ;)

Brytyjski pub to pierwszy materiał reportażowy jaki kręciłem na Zjedz to ziom! Jako, żem człowiek nieśmiały to w tej nowej sytuacji czułem się wielce spięty. Odbiło się to na tym jak prezentuję się w filmie… ale i tak jestem wielce uradowany, że się udało. Wieżę, że w następnych materiałach będzie można obserwować moją przemianę w medialną bestię! Dziękówka za oglądanie, jeśli film Cię zaciekawił daj lajka, łapkę w górę, suba itp :DDodaj komentarz

  • RSS
  • Blip
  • Twitter
  • Facebook