Beer Box- gwiazdka we wrześniu.

Beer Box Club- abonament piwny

Beer Box Club, prezencik niespodzianka

Gwiazdka, choinka, rozpakowywanie prezentów. Dreszczyk emocji… co będzie w środku? Wraz z wejściem w dorosłość coraz trudniej doświadczyć tych emocji. Potrzebne nam rzeczy kupujemy sami, otrzymywane prezenty-niespodzianki coraz częściej nie są tym czego na prawdę chcemy. W zeszłym roku zrobiłem sam sobie gwiazdkowy prezent niespodziankę w postaci kalendarza adwentowego browaru Witnica. Dostarczył mi wiele radości, poprzez codzienną niespodziankę w postaci nowego piwa. W tym roku gwiazdka przyszła do mnie już we wrześniu… za sprawą nowego internetowego sklepu piwnego Beer Box Club. W Beer Box Club nie wybieramy piw, a zamawiamy karton niespodziankę. Co miesiąc jest inny. Można wykupić abonament, niczym prenumeratę czasopisma lub zamówić pojedynczy karton na dany miesiąc.

beer box club

Nowy piwny sklep internetowy Beer Box Club

Udało mi się załapać na debiutancką partię piw rozsyłanych przez Beer Box Club. Przygotowanie wrześniowego kartonu poprzedził konkurs na fanpejdżu firmy, gdzie każdy mógł wypowiedzieć się co chciałby znaleźć w swoim kartonie. W ten sprytny sposób firma mogła dowiedzieć się jakich piw pożądają ich klienci. Inicjatywa wielce mi się spodobała, więc na początku miesiąca złożyłem zamówienie i zrobiłem przelew. Wczoraj z rana rozległ się dźwięk domofonu i kurier przyniósł mi wyczekiwany kartonik. W nim sześć butelek piwa, krótki liścik od nadawcy oraz estetycznie opracowana graficznie ulotka z informacjami o piwach w paczce.

zestaw piwa sklep

Co znalazłem w kartonie z Beer Box Club

Repertuar paczki był urozmaicony, każde piwo to inny styl i inny smak. Znalazłem w nim cztery krajowe piwa: mocny 7,8%, o konkretnym smaku lager (15° Wąsosz, browar Wąsosz), Belgijskie Ale przyprawione pomarańczą i kolendrą (Madame Blond, browar Faktoria), jednochmielowa AIPA (Citra IPA, browar Birbant), indyjskie Brown Ale (Brown Foot, browar Alebrowar) oraz dwa zagrabaniczne: ciemny lager z popularnej na Słowacji czeskiej marki Kozel (browar Pivovar Velké Popovice) oraz owsiany stout z dalekiej Ameryki (Barney Flats Outmeal Stout, browar Anderson Valley).

Muszę przyznać, że zawartość kartonu nieco mnie rozczarowała. Fakt, że pod względem urozmaicenia smaków jestem ukontentowany. Jednak zamawiając paczkę w Beer Box Club miałem nadzieję skosztować piw trudno dostępnych, takich, których nie mam szansy kupić na codzień… a tymczasem praktycznie cały zestaw byłbym w stanie zakupić w pobliskim mi sklepie gdzie zaopatruję się w piwo. Fakt, że „mój” sklep jest nieźle zaopatrzony. Dla osób z mniejszych miejscowości, gdzie od porządnego sklepu piwnego dzieli je daleka droga- pierwsza paczka z Beer Box Clubu była by nie lada gratką. Dla mnie- rozpieszczonego bliskością dobrze zaopatrzonego sklepu niespodzianka nie okazała się aż tak znakomita. W przyszłości życzyłbym sobie znajdywać w abonamentowych kartonach bardziej wyszukane kąski, najchętniej z malutkich polskich browarów. Takich, które produkują na tyle mało, że ich produkty nie są dostępne w całym kraju. Jednak pomimo tego rozczarowania, cieszy mnie inicjatywa piwnego abonamentu-niespodzianki, która to dostarcza sympatycznych emocji przy otwieraniu kartonu ze smakowitą przesyłką :)

sklep internetowy paczka z piwem

Jeśli chcesz zamówić piewny kartonik dla siebie wejdź na stronę www Beer Box Clubu lub ich fejsbukowego fanpejdża.

Skoro już dobrnąłeś, aż tutaj, do samego końca artykułu to kopsnij lajka… będzie mi miło. Dzięki! :)3 Comments

 1. Ania P wrote:

  Mój luby ucieszyłby się z takiej paczuszki ;-)))

 2. pastor1616 wrote:

  Niestety do mnie doszło tylko 5 butelek z 6 – tej została tylko szyjka . Pan kurier zostawił paczkę pod drzwiami i znikł . Taki mamy klimat ?

  • Ja też mam złe doświadczenia z DHLem. Kiedyś kurier dwukrotnie mnie nie zastał, nie dzwonił, nie awizował, paczka wróciła do nadawcy, a ja musiałem płacić ponownie za wysyłkę. Opisałem potem sytuację za pomocą formularza kontaktowego na stronie DHLu, firma nie zareagowała. Nie lubię DHLu :/

Dodaj komentarz

 • RSS
 • Blip
 • Twitter
 • Facebook