Zjedz to ziom?

Zjedz to ziom!  Serwis gastronomiczny dla głodomorów.

Zjedz to ziom to serwis kulinarny dla tych co chcą, a jeszcze nie potrafią.

Masz dość hamburgerów i zupek w proszku? Chcesz wyręczyć mamusię? Chcesz olśnić kobitę lub trafić do serca mężczyzny przez żołądek? Czytaj Zjedz To Ziom. Serwis kulinarny bez nadęcia. Od ziomali dla ziomali. Krótko i na temat- jak szybko i łatwo przygotować kolację przy świecach i pożywne śniadanko.

Dla głodnych

Jeśli chcesz coś ugotować, a nie wiesz co i jak- tutaj znajdziesz odpowiedź. Pomysły na pożywne śniadanie jak i na kolację przy świecach.

Dla głodnych szukających rozrywki

Chcesz zjeść i spędzić czas na mieście ze znajomymi? Już niebawem Zjedz to ziom! zapełni się recenzjami polecanych przybytków gastronomicznych.

Dla kreatywnych

Masz swoje ulubione danie? Komponujesz własne przepisy? Zaproś ekipę Zjedz to ziom! do swojej kuchni i podziel się swoim przepisem z innymi głodomorami.

Dla restauratorów

Masz knajpę? Dużą? Małą? Może budkę z kebabem? Uważasz, że serwujesz smakowite smakołyki, że można fajnie spędzić u Ciebie czas? Może Twój lokal wyróżnia się czymś z pośród innych? Daj się poznać. Zaproś ekipę Zjedz to ziom! i pokaż światu co jest u Ciebie najlepszego.

„Zjedz to ziom!” jest wspierany przez:

nowe mieszkania Warszawa


  • RSS
  • Blip
  • Twitter
  • Facebook