Pyszne.pl – jedzenie na telefon/online

Testowanie serwisu z szamką z dostawą do domu

Lubię gdy mnie ktoś karmi dobrą szamką. Dobrze jest być fotografem, zjadam pyszności na weselach, zjadam pyszności podczas fotografowania potraw w restauracjach itp, itd. Okazuje się też, że dobrze jest prowadzić gastro bloga. Właśnie poproszono mnie o przetestowanie serwisu Pyszne.pl. Ochoczo zabrałem się do dzieła.

Po wejściu na stronę wpisałem mój kod pocztowy i zobaczyłem 32 knajpy oferujące jedzenie z dostawą do domu w moim rejonie. Część z nich to duże sieciówki, a część to „pojedyncze restauracje”. Do wyboru były: sushi, pizza, jedzonko tajskie, wegetariańskie, chińskie, polskie, naleśniki i kebaby. W niektórych knajpach dostawa wliczona jest w cenę posiłku, w innych należy za nią dopłacić. Koszty dostawy wynosiły od 2 do 20 złotych. Na stronie można posortować oferty na kilka sposobów, ja podzieliłem je tak by w pierwszej kolejności wyskoczyły te z tanią lub bezpłatną dostawą. Zdecydowałem się na na skorzystanie z usług Gold Sushi, mają fajną ofertę i bezpłatną dostawę przy zamówieniach powyżej określonej kwoty.

jedzenie na telefon Pyszne.pl, Gold Sushi Bielany (4)

Po złożeniu zamówienia wyświetla się przybliżony czas jego realizacji.

Wybrałem zestaw Shashimi Roll Set (5x Sashimi 6x Futomaki 8x California) i podałem swoje dane. Przekierowano mnie do strony z płatnościami online (można wybrać też płatność gotówką przy odbiorze oraz Pay Pal), zrobiłem przelew i odpaliłem stoper by sprawdzić ile czasu zajmie przygotowanie i dostarczenie posiłku. Na stronie wyświetliła się informacja, że będę czekać 45 minut.

jedzenie online Pyszne.pl, na telefon

Standardowo zamawiając jedzenie na telefon należy mieć odliczoną kwotę, dostawcy nie noszą ze sobą zbyt wiele drobniaków. Przy płatnościach online nie trzeba mieć w ogóle gotówki- to wygodne. Ponadto to, że zamiast rozmowy przez telefon wystarczy kilka razy kliknąć, też stanowi pewne udogodnienie.

jedzenie na telefon Pyszne.pl, Gold Sushi Bielany (3)

Torba z posiłkiem od Gold Sushi

Po 41 minutach od złożenia zamówienia przy drzwiach rozległ się dzwonek. Zadziwiła mnie osoba dostawcy, papierową torbę z przysmakami przyniosła mi bardzo ładna, młoda pani. W torbie znalazłem ładnie spakowany szuszowo-saszimowy zestaw, który zamówiłem, dwie pary pałeczek owiniętych w czerwone serwetki, sos sojowy i kupony rabatowe na następne zakupy. Byłem już bardzo głodny, więc czym prędzej zrobiłem zdjęcia i przystąpiłem do konsumpcji. Dobre było!

jedzenie na telefon Pyszne.pl, Gold Sushi Bielany (1)

Zawartość torby od Gold Sushi.

jedzenie na telefon Pyszne.pl, Gold Sushi Bielany (5)

jedzenie na telefon Pyszne.pl, Gold Sushi Bielany (6)Dodaj komentarz

  • RSS
  • Blip
  • Twitter
  • Facebook