KALENDARZ ADWENTOWY browaru Witnica

Wolisz czekoladki czy… piwo? Sprawdź kalendarz adwentowy inny niż te, które opróżniałeś w dzieciństwie!

Śpieszę Wam donieść o fajowym produkcie dla fanów piwa. Browar Witnica wypuścił z okazji tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia specjalny kalendarz adwentowy. Zamiast tradycyjnych czekoladek w środku znajdziemy 24 piwa. Każde piwo w kalendarzu jest inne, każde ma umilić kolejny dzień oczekiwania na świąteczną wieczerzę.

kalendarz adwentowy piwo browar witnica

Jaram się tym pomysłem, zakupiłem kalendarz 3 grudnia. Więc musiałem nadrobić trzy dni opóźnienia. Nieco bałem się jakie to wynalazki znajdę wewnątrz piwnego kalendarza adwentowego. Czy nie będą to przypadkiem piwa smakowe? Mój kolega Mierzej, wielki fan Lubuskiego Jasnego, twierdzi, że to jedyny rodzaj smacznego piwa jaki wychodzi z browaru w Witnicy. Rzeczywistość w konfrontacji z moimi lękami wypadła całkiem nieźle. W chwili gdy piszę te słowa mam za sobą 5 piw z kalendarza adwentowego: Lubuskie Zielone, Wyspiarskie Jasne, Lubuskie Pszeniczne, Klasztorne Przeora… i Lubuskie Jasne. Szczęśliwie okazało się, że mój kolega Mierzej nie próbował jeszcze wszystkich piw z browaru Witnica lub mamy odmienne gusta- gdyż mi smakowało wszystko co do tej pory znalazłem w witnickim kalendarzu adwentowym.

Browar Witnica, piwny kalendarz adwentowy

Kalendarz jest jest dość drogi (mi wyszło ponad 4 pln za butelkę)… ale zabawa jest przednia. Codziennie wieczorem wyciągając nową butelkę z kartonu czuję dreszczyk emocji jak gdybym brał udział w losowaniu Szczęśliwego Numerka. Polecam wszystkim piwoszom-smakoszom oraz tym, którzy mają takich wśród znajomych i chcą zrobić im niespodziankę uprzyjemniankę!

Browarze Witnica- gratuluję Wam świetnego pomysłu na promocję swoich produktów i uprzyjemnienie nam grudniowych wieczorów!

Kliknij lubieja, a gdzieś na świecie uśmiechnie się panda! ;)3 Comments

  1. iza wrote:

    super! szkoda ze wczesniej tego nie widziałam ;)

  2. zmrocznik wrote:

    To piwo powinno być składnikiem kroplówek! Moje ulubiene hehe

Dodaj komentarz

  • RSS
  • Blip
  • Twitter
  • Facebook